Gruphepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruphepsi Fan Club

En Eğlenceli GrupHepsi Fan

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

erenle roportajj

3 posters
YazarMesaj
yoshym
Admin
Admin
yoshym

erenle roportajj Empty
MesajKonu: erenle roportajj   erenle roportajj Icon_minitimePaz Şub. 03, 2008 11:31 am

Gülbin Akyüz: merhaba eren. sen duyduğuma göre grubun en büyük ve en olgun kızıymışsın.
Eren: Evet. 84 doğumluyum.. en olgun benim.. küçükken de hep öyleydi. yaseminin annesi onu markete bırakmazdı da,hep benimle gelirdi yasemin..
Gülbin Akyüz: anladım. sana göre grubun en güzel kızı?
Eren: Bence grubun en güzel kızı yok. ben grubu öyle isimlendirmeyi sevmiyorum.. grupta herkes kötüyse kötü,güzelse güzeldir.. ama bana sorarsanız bakınca en ŞİRİN yasemin gibi gözüküyor..
Gülbin Akyüz: Anlıyorum..Sen grup hepsiyi ne zamandır tanıyorsun ve grubu kurma nereden aklınıza esti?
Eren: Gülçini..2. sınıftan beri tanıyorum.. Yasemini 5., Cemre'yi ise 3. sınıftan beri tanıyorum.. Bu grubu kurma aklımıza nereden geldi pek hatırlamıyorum.. ama şunu biliyorum ki bir gün cemre bize gelmişti biz de yasemin ve gülçini de çağırmıştık.. popstarcılık falan oynamıştık böyle.. işte adımızı marilyn,nelly falan gibi.. saçma sapan isimler yapıyorduk. bir gün annemi bizi dinlemesi için çağırmıştım.. annem de sesimizi çok beğenmişti ve konservatuara gitmemizi söylemişti.. biz de gittik.. gittikçe başarılı olduk ve şimdi buradayız!
Gülbin Akyüz: Peki Eren'ciğim.. Hepsi ismi nereden aklınıza geldi? Dizideki gibi sen mi buldun,yoksa.....?
Eren: Tabii ki de hayır. Adı üstünde bir dizi. Normalde biz hep adımızın olduğu bir grup ismi istemiştik işte cegy falan gibi.. fakat bir gün biz herkesin seveceği bir grup olacağımızı tahmin ettik.. öyle aptal aptal şeyler,isimler.. sonunda bulduk bunu..
Gülbin Akyüz: Şimdi. Ne bekliyor Hayranlarınızı?
Eren: Hepsi3 geliyor.. Biz böyle devam ettirmek istiyoruz. Umarım beğenirler de tabii onlara kalmış bir şey bu. Sadece Selin Büyüksaraç gibi eleştirmelerini istemiyoruz! Zaten yapacaklarını da sanmıyorum!
Gülbin Akyüz: Evet bende duymuştum. Selin Büyüksaraç ile aranızda ne oldu?
Eren: (terliyor,yüzü kızarıyor,su içiyor) Bende bilmiyorum. Sadece yaptığı yorum ''grup hepsiyi bombalayacağım'' biz bu haberi aldığımızda çok üzüldük,çok kızdık.. Sevmiyorsa dinlemek zorunda ve eleştirmek zorunda değil ama şunu bilsin ki bizi hayranlarımızdan da soğutamaz..
Gülbin Akyüz: Evet Hayranlar. Bir kız kulise girmek için badigardı tekmelemiş hatta.
Eren: Evet.Adı Hülya'ydı. 10 yaşında falan ama. Badigard onu tutunca kız da inadıyla tekmeliyordu (gülüyor)
Gülbin Akyüz: Siz grup olarak en çok ne yapmak istersiniz?
Eren: Büsbüyük bir müzikale imza atmak..
Gülbin Akyüz: Peki...Grup Hepsi üyeleri hakkında ne düşünüyorsun..
Eren: yasemin benim için çok akıllı ve temiz kalpli bir kız.. onu çok seviyorum.. Gülçin benim neredeyse ilk arkadaşım... Canım benim o.. Canım arkadaşım. Cemre de küçükken de hep böyleydi. Komik falan. Ayrıca odasını annesi hiç bir zaman temizle demezdi. Cemre gider,bezi alır,ıslatır ve silerdi. Odasının bir yerinde toz görmek istemedi.. Biraz da gıcıktı yani (gülüyor)
Gülbin Akyüz: mesela yasemin en çok ne yapmayı severdi?
Eren: simetri oyunları ve playstation oynamayı.. ne anlıyor şu yarış arabalarından bilmem (gülüyor)
Gülbin Akyüz: Cemre?
Eren: Dediğim gibi.. temizlik.. ama gıcıktı.. hatta 5 kez disipline gitti okul hayatında..
Gülbin Akyüz: Gülçin?
Eren: Oda hep annesiyle yoga yapar,kitap okurdu... iyi ki o günler geride kalmış yanii..
Gülbin Akyüz: Neden ?
Eren: Çünkü.. Hayır sakın yanlış anlamayın yani okumaya çok istekliyim..Fakat sevmediğim arkdaşlarım vardı.. Mesela Verda ve Ceylan.. Gülçin ile bana hep kötü davranırlardı..
Gülbin Akyüz: Ne gibi kötülükler mesela?
Eren: Yemek sırasında itme,oyunlara almama,şikayet etme,yalan söyleme ... öyle..
Gülbin Akyüz: Teşekkürler Eren'ciğim.. Umarım Grup Hepsi ile müzikale atmak isteğiniz kabul olur.. öpüyorum hepinizi.
irem-eren
SÜPER HEPSİCİ
SÜPER HEPSİCİ
irem-eren

Location : (ErEnCi kIz İreM)seni öylesine deil ölesiye seviyorum meleğim...

erenle roportajj Empty
MesajKonu: Geri: erenle roportajj   erenle roportajj Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 12:14 am

saol cnm
ece
Moderatör
Moderatör
ece

erenle roportajj Empty
MesajKonu: Geri: erenle roportajj   erenle roportajj Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 12:40 pm

saoL cnm erenle roportajj 540307

erenle roportajj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» erenle cem avnayimIN eski sewgili olduklarini biliyomuydnz?