Gruphepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruphepsi Fan Club

En Eğlenceli GrupHepsi Fan

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İNŞALLAH benim hatun =)

3 posters
YazarMesaj
erenchi
Co Admin
Co Admin
erenchi

İNŞALLAH benim hatun =) Empty
MesajKonu: İNŞALLAH benim hatun =)   İNŞALLAH benim hatun =) Icon_minitimePtsi Ara. 31, 2007 11:31 am

Bir gece hoca karısı ile konuşurken şöyle demiş:
-Yarın hava yağmurlu olursa oduna, açık olursa tarlaya gideceğim.Karısı çıkışmış:
-Efendi inşallah de! Hoca hiddetlenmiş:
-Niçin inşallah diyeyim hatun? İki işten biri mutlaka olacak, ya o, ya bu!
Ertesi gün hava yağmurlu olduğu için ormana gitmek üzere sabahleyin erkenden evden çıkmış, biraz gittikten sonra yolda bir sipahiye rast gelmiş. Atın üzerindeki sipahi seslenmiş Hocaya:
-Bana bak baba! Filan köye nerden gidilir? Hoca da ilgisiz bir tavırla cevap vermiş:
-Bilmem.Sipahi yoluna devam etmek isteyen Hocayı bırakmamış ve kamçıyla birkaç defa şiddetle vurduktan sonra bağırmış:
-Seni gidi hain herif seni! Bilmezsin ha! Çabuk düş önüme! Sen beni ta o köye kadar götüreceksin!.Hoca bu emri yerine getirmezse başına neler geleceğini düşünerek sipahinin önüne düşmüş ve hayli uzakta bulunan köye kadar götürmüş. Fakat vakitte bir hayli geç olduğu için artık ormana gidememiş, doğruca evine gelmiş. Kapıyı çalınca karısı içerden seslenmiş:
-Kim o ? Hoca da suçlu suçlu karşılık vermiş:
-İnşallah benim hatun, aç kapıyı!
alien alien
sed!
xxxMeGaxxxMoD
xxxMeGaxxxMoD
sed!

MesajKonu: Geri: İNŞALLAH benim hatun =)   İNŞALLAH benim hatun =) Icon_minitimePtsi Ara. 31, 2007 12:35 pm

sağol jnm
irem.yoshy
Admin
Admin
irem.yoshy

MesajKonu: Geri: İNŞALLAH benim hatun =)   İNŞALLAH benim hatun =) Icon_minitimePtsi Ara. 31, 2007 3:18 pm

saol tatlımm

İNŞALLAH benim hatun =)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-