Gruphepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruphepsi Fan Club

En Eğlenceli GrupHepsi Fan

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Grup Hepsi Fox'da 0 Kilometrede!!.....

3 posters
YazarMesaj
|$eßoisT|
Admin
Admin
|$eßoisT|

Grup Hepsi Fox'da 0 Kilometrede!!..... Empty
MesajKonu: Grup Hepsi Fox'da 0 Kilometrede!!.....   Grup Hepsi Fox'da 0 Kilometrede!!..... Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 4:34 am

evet arkadaşlar bugün televizyon izlerken foxu açtım ve 0 kilometre adlı bir programda hepsiyi gördüm arabalar hakkında konuştular resimlerini en kısa sürede bulucam!!şöle bir söz edeyim nelerden konuştuklarına izlemeyenler için arabaları en ii süren eren miş en düzgün en hızlıda yoshy hatta yasemin sete gelirken bir kadın la yaptığı tartışmayı anlatmış az kalsın yasemin çarpıcakmış 1 parmak kadar yer kalmış Sad (allah korumuş)sonra gülçin araba sürmüyomuş hatta bunu söylerken yasemin çok gsl gülüyordu jnm Very Happy cemre bir jip ve spor araba almak istiyormuş erende avrupayı gezebileceği bir karavana ve dizi seti için arabaları bile eren sürüomuş kamyon bile sürebilirmiş bir tek 6 vitesli arabalrı sürmemişVery Happy en kısa sürede denicekmiş... 2002 de almış ehliyetini eren 5 yıldır ehliyeti var yasemin bile bazen arabasını ona sürdürmek için kavga çıkarırımış erenin arabası servissteyken hep yasmeinin arabasıyla gidiler arada ben sürcem davası çıkarmış en ççok eren ve yaseminin arabaları kullanırlırmış eren arabasını geçen sene almış geçen seneye kadar babasının arabasını kullanıyormuş... birde kadın sürüclerden konuştular yasemin işte o olayı anlattı gülçin bunun cinsiyete değil reflex e bağlı olduğun söyledi ne giydiklerinide sölim
cemrebeyaz bir gömlek siyah süveter kot veya siyah pantolon
erensaçı topluydu siyah uzun kazak baya boldu altına askılı badi altınada mavi lacivert gibi bir eşofman altı birde gri bir flor
gülçinsanırım siyah elbise veya kazak altını göremedim gümüş kolye
yaseminaşkım siyah bir elbise altın sarısı bir kemer siyah çorap ve bot küpeleride kemerle aynı renkti saçı açıktı çok gsl olmyştu

arkadaşlar sanırım dizi setinde yapılmış ropörtajdı yeni bölümde görebiliriz çünki yasemin bugün sete gelirken dedi orası setti yeni bölümde ne giydiklerini rahatça görebiliriz yani bende görebildiğim kadar söyledim

yorum plsss çok yoruldum yazana kadar zaten alıntı değil kendim ayzdım bizden alıntı yapanıı .................. söylemiyorum orasını o kişi düşünsün
https://gruphepsifunclub.yetkinforum.com
irem.yoshy
Admin
Admin
irem.yoshy

MesajKonu: Geri: Grup Hepsi Fox'da 0 Kilometrede!!.....   Grup Hepsi Fox'da 0 Kilometrede!!..... Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 9:24 am

ayy çok saol cnm yha keşke bende görüp izleseydim resimleri bulursan lütfen yayınla.eee dabiki yoshym çok güsel olmuş diiicek yok Very Happy
|$eßoisT|
Admin
Admin
|$eßoisT|

MesajKonu: Geri: Grup Hepsi Fox'da 0 Kilometrede!!.....   Grup Hepsi Fox'da 0 Kilometrede!!..... Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 9:27 am

yha cnm ben zaten seni arıcaktım ama burlarda dildin o yüüznden kaçırdın ayyy yasemin.ok tatlı ggülüodu yeni bölümü çok merak ediom dizi seti ropörtajımı di,e büük ihtimal öledir ayy bide az kalsın yoshy çarpomuşş Sad
https://gruphepsifunclub.yetkinforum.com
yoshym
Admin
Admin
yoshym

MesajKonu: Geri: Grup Hepsi Fox'da 0 Kilometrede!!.....   Grup Hepsi Fox'da 0 Kilometrede!!..... Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 9:42 am

arabalardan bahsettınısde annem cemreyı gormüs sıyah kucuk bı arabası warmıs ama hemen gtmıs =(

ayrıca cohk tesekkuler bıtanem !

Grup Hepsi Fox'da 0 Kilometrede!!.....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» a'dan z'ye grup hepsi
» Grup Hepsi Ve Crazy
» Grup Hepsi-Tik Tak
» Grup Hepsi-Dur Dur
» Grup Hepsi-Mum