Gruphepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruphepsi Fan Club

En Eğlenceli GrupHepsi Fan

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ciddden komik

2 posters
YazarMesaj
erenchi
Co Admin
Co Admin
erenchi

ciddden komik Empty
MesajKonu: ciddden komik   ciddden komik Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 11:05 am

Adamın biri New York, Central Park'ta yürüyüş yaparken, aniden kuduz bir köpeğinin küçük bir kıza saldırdığını görür.
Koşar ve köpekle boğuşmaya başlar. Hayli uzun bir uğraştan sonra üzeri yara bere içinde kaldığı halde köpeği öldürür. Ama küçük kızın da hayatını kurtarmıştır. Son anda bu sahneyi gören polis nefes nefese olay yerine koşar ve adamın yanına gelir.

Sarılıp teşekkür etikten sonra "Sen" der "bir kahramansın, yarın bütün gazeteler seni yazacaklar. Ve göreceksin başlık da şöyle olacak; Cesur New York'lu küçük kızın hayatını kurtardı."

Adam "Ama ben New York'lu değilim!" der. Polis "Fark etmez, bu durumda gazeteler şunu yazacaklar; Cesur Amerikalı küçük kızın hayatını kurtardı" cevabını verir.

"Ama ben Amerikalı da değilim" der adam artık şaşırarak. Polis "Ya, o halde nerelisin?" diye sorunca adam cevap verir; "Ben Iraklıyım!"

Polis adama başka bir şey söylemez. Ama adam ertesi gün gazeteleri aldığında şöyle bir başlıkla karşılaşır;

"Radikal İslamcı, masum Amerikan köpeğini öldürdü."
ciddden komik 632319 ciddden komik 948220 alien
irem.yoshy
Admin
Admin
irem.yoshy

ciddden komik Empty
MesajKonu: Geri: ciddden komik   ciddden komik Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 10:07 am

haha ne ilginçmiş yhaww saool cnm Very Happy

ciddden komik
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik bi hikaye :D:D