Gruphepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruphepsi Fan Club

En Eğlenceli GrupHepsi Fan

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok

+5
sed!
irem.yoshy
yoshym
erenchi
|$eßoisT|
9 posters

Sizce de saçma ve gereksiz konuşmamış mı?
eed çok sinirlendim yha çok gereksiz biri
selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Vote_lcap85%selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Vote_rcap
 85% [ 11 ]
hayır bence dil ama genede yaptığı gereksiz
selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Vote_lcap15%selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Vote_rcap
 15% [ 2 ]
Toplam Oylar : 13

YazarMesaj
|$eßoisT|
Admin
Admin
|$eßoisT|

selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Empty
MesajKonu: selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok   selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 6:13 am

17 yaşında istanbul doğumlu selin büyüksaraç mankenlik okulu mezunu ve aynı zamanda son türkiye güzeli merve büyüksaraç'ın kardeşi.

Özellikleri:
Boy:1.82
kilo:46
eğitimi:Üniversite okuyor.

Selin Büyüksaraç İle Yaptığımız Röpörtaj

muhabir:selam öncelikle hoş geldin...
selin:hoş bulduk
M:ünlü olmak istediğin konusundaki söylentilere ne yorum yapıcaksın?
S:öncelikle belirteyim ünlü olmam için mankenlikte kendimi geliştirmeliyim ben genellikle amerika,avrupa gibi ülkelerde mankenlik yaptığım için türkiyede pek tanınmıyorum.Ama türkiyeye geçiş yapmayı düşünüyorum tabi burda iş bulursam
M:Aslında çoğu ünlü başka bir ünlüyü bombalayınca gündeme düşer.Sen ünlülerden bombalarsan kimi bombalarsın?
S:Grup hepsiyi bombalardım çünki çok kendilerini beyeniyolar.Rep müzik piyasası onların yüzünden mahfoldu.Sanki r&p diyilde türkü söylüyolar gibi insanın içini bayıyolar.Ayrıca şarkıları çok berbat zaten dizilerinin reyting'i de düştü.
M:Valla sen böyle bombalamaya devam edersen ünlülerin ünlüsü olursun
S:aslında hepsi mi pepsimi ne onlar hakkında daha çok şey söylicektim ama deymezler.
M:tamam peki bazı mankenler mankenlikten oyunculuğa geçiş yapıyor sen yaparmıydın yada şarkıcılığa.
S:hayır ben mesleğimden memnunum
M:peki örnek olarak gösterdiğin mankenler kimler?
S:aysun kayacı,deniz akkaya,şenay akay,emine ün,çağla şikel,neriman tuzcuğolu,ece gürsel bunlar hem meslek taş arkadaşlarım hemde favori örneklerim.
M:ablan hakkındaki düşüncelerini söylermisin?
S:ablam küçükken hep beni kıskanırdı,bende onu.genellikle dersleri çok iyi diyildi,türkiye güzeli olduğunda onu tebrik etmek için geldiğimizde,2.ve 3. güzellerle yemeye gitmişti.kısacası çok güzel ve tatlı...
M:son olarak grup hepsi bu söylediklerin hakkında ne cevap verirler sence?
S: onları mahkemelerde süründürürüm avukatım paralar onları.

M:tamam çok teşekkür ederim umarım yakın bir zamanda ünlü olursun.
S:umarım

allahım sen böyle insanlara akıl hepsiye de sabır ver yha bakın nelerle uğraşıo hepsi yha resmen çekemiorlar kendi daha ünlü değil ablasının şöhretiyle hepsiye laf sokuo başarısını çekemio çokta başarılar bence vede çok ta gsl dizileri var onane önce ünlü olsunda öle konuşsun paralarmış asıl hepsi fanları paralar seni hepsiden önce allah aşkına kim bilio ben ilk defa duydum adını tanımıom bile yha gereksiz gereksiz konuşuo yha çok sinirlendimm yhaa sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
https://gruphepsifunclub.yetkinforum.com
|$eßoisT|
Admin
Admin
|$eßoisT|

MesajKonu: Geri: selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok   selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 6:25 am

işte buyrun resmide bence gsl dil gsl bulanlarda istediiği kadar gsl olsun ama çok gıcık ve kendini beğenmiş biri bence Evil or Very Mad
selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Adszmh6
erenchi
Co Admin
Co Admin
erenchi

MesajKonu: Geri: selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok   selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 8:40 am

küfür ettiricek şimdi sinirli sinirli
|$eßoisT|
Admin
Admin
|$eßoisT|

MesajKonu: Geri: selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok   selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 8:42 am

edd yha küfretcektim bende kendini bişi zannedio Evil or Very Mad
yoshym
Admin
Admin
yoshym

MesajKonu: Geri: selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok   selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 9:39 am

ne dıo yha bu sinirli
irem.yoshy
Admin
Admin
irem.yoshy

MesajKonu: Geri: selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok   selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 10:11 am

aaa ne zannedio bu kendini.ben ismini bile bilmiom kadının bide hepsiye laf sokmuş vede bu kız hepsiyle aynı dizide oynıcakmış diiolar
sed!
xxxMeGaxxxMoD
xxxMeGaxxxMoD
sed!

MesajKonu: Geri: selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok   selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 10:45 am

herkes rütbesini bilecek Basketball
erenceren
Co Admin
Co Admin
erenceren

MesajKonu: Geri: selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok   selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 1:29 pm

yalnız ben bu kadına ço kkızdı mkendini beğenmiş .yaaa sen hepsinin tırnağı bile olmazsın allah hepsiye sabır versin ya ne de çok seviyorlar hepsi,yle uğraşmayı ee demek ki hepsi yi çok kıskanıyor((erene yalnız öyle diymez keseri m ben onu))diğerlerinde tabi ama eren özel Evil or Very Mad Evil or Very Mad sinirli kıskanç şey bence çok çirkin biri parasıyla birşey yapacağını sanıyor ya kıskanç zor geldi dimi selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok 990878 ayrıca çok iğrenç biriymiş selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok 990878 ALLAH hepsimize gerçekten sabır versin Very Happy
http://kkhepsi.forumr.net/post.forum?mode=newtopic&f=1
erenceren
Co Admin
Co Admin
erenceren

MesajKonu: Geri: selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok   selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 1:36 pm

[/size=24]bende onA hepsinin kLPSİZSİN ŞARKISINI ARMAĞAN EDİYORUM[size]
http://kkhepsi.forumr.net/post.forum?mode=newtopic&f=1
fenerli_96
Moderatör
Moderatör
fenerli_96

MesajKonu: Geri: selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok   selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 9:12 am

[b] sinirli sinirli manyaqmı bu kdın yaaa?[/b]
|$eßoisT|
Admin
Admin
|$eßoisT|

MesajKonu: Geri: selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok   selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 7:44 am

çekemiolarr aşqomu yoshymii:D
yoshym
Admin
Admin
yoshym

MesajKonu: Geri: selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok   selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 6:54 am

tipe bahk yha warya pisLik sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli
hepsimelis
Prenses
Prenses
hepsimelis

MesajKonu: Geri: selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok   selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Icon_minitimeSalı Şub. 19, 2008 4:12 am

tipsizz yhaa kim türkü söylüyor onn var kulaklarda sorun Very Happy gıcıkk oldum yhaa terbyeszz önce kendinee baksınn kendini gsell zannediyor benmm cemrem yosymm ernm glçnm daha gsel Very Happy
irem.yoshy
Admin
Admin
irem.yoshy

MesajKonu: Geri: selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok   selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 5:15 am

S: onları mahkemelerde süründürürüm avukatım paralar onları.

bu ne demk yhaa Evil or Very Mad ne kdr seviyesiz biriyse böyle bi lafı diicek hepsi sana cwb bile vermes.kıskançlığından neler söylemiş yha sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli
ece
Moderatör
Moderatör
ece

MesajKonu: Geri: selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok   selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Icon_minitimeSalı Mayıs 06, 2008 12:21 pm

deli mi nee_?? kendine baksın önce Evil or Very Mad
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok   selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 5:42 am

bence çook haklı hepside kimmiş selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok 632319 onu alkışlıyorum çok doğru demiş hem herkesin kendi düşüncesi vardır ona saygı duyun ve düzgün konuşun

selin büyüksaraç hepsiyi bombalıyor!!!!sinirlendim hemde çok
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» aHmeT CaKarLa saNS'a baHkta HePSiyi SorDuLar