Gruphepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruphepsi Fan Club

En Eğlenceli GrupHepsi Fan

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

öğretmen öğrenci fıkraları

2 posters
YazarMesaj
hepsimelis
Prenses
Prenses
hepsimelis

öğretmen öğrenci fıkraları Empty
MesajKonu: öğretmen öğrenci fıkraları   öğretmen öğrenci fıkraları Icon_minitimePerş. Şub. 28, 2008 5:46 am

Profösör:
-Çocuklar,bir insan beyinsiz olarak kaç yıl yaşayabilir?
Arka sıralardan bir ses:
-Hocam kaç yaşındasınız?

Furkan,bir türlü sayı saymayı öğrenemiyormuş.Öğretmeni ona bir ceza vermiş.Okuldan sonra tahtaya 100 kez ''ben sayı saymayı bilmiyorum''yazacakmış.Okuldan sonra Furkan,öğretmenin yanına gelmiş.''bitirdim öğretmenim''demiş.Öğretmen tahtaya bakmış.''İyi de çocuğum burada 25 kere yazılmış''demiş.Furkan cevap vermiş''Öğretmenim,ben sayı saymayı bilmiyorum ki!''

Okula yeni başlayan Mehmet babasına ''Baba,bizim öğretmen hiçbir şey bilmiyor''demiş.Babası''Nasıl olur Mehmet?''demiş.Mehmet de ''Bugün bir at resmi gösterip bu ne diye sordu''

Selin bir türlü alfabeyi öğrenmek istemiyormuş.Bir akrabası sormuş:''Selinciğim neden alfabeyi öğrenmek istemiyorsun?''Selin cevap vermiş:''Şu anda ''A'' harfindeyiz.''B'',''C'' derken dersler iyice zorlaşacak.

<table cellSpacing=0><tr><td class=txttop>(belki bu fıkrayı duymuşsunuzdur''
Ali'ye öğretmeni evde 5 tane cümle yazıp gelmesini söylemiş.Babasına sormuş:''Baba bir cümle söyler misin?''Babası maç izliyormuş ve karşı takım gol atmış.Babası:''Defol git!''Annesine sormuş:''Anne bir cümle söyler misin?''Annesi Sana'yla yemek yapıyormuş.''Sana,sanaaa...''demiş.Ablası telefonla konuşuyormuş.Ablasına sormuş:''Abla bir cümle söyler misin?''Ablası:''Sen git,ben arkandan gelirim sevgilim''demiş.Ağabeyi Tarzan'ı seyrediyormuş.Abisine sormuş:''Ağabey,bir cümle söyler misin?''demiş.Ağabeyi ''ben Tarzaaan...''demiş.Kardeşi müzik çalışıyormuş.''Kardeşim bir cümle söyler misin?''Kardeşi:''Do-re-mi-fa şişti kafaaa...''demiş.Ertesi gün öğretmen Ali'ye cümlelerini okumasını söylemiş.Ali:''Defol git!''Öğretmen:''Bana mı dedin?!?''Ali:''Sana,sanaaa...''Öğretmen:''Yürü müdüre gidiyoruz!''Ali:''Sen git ben arkandan gelirim sevgilim''Öğretmen Ali'yi kolundan tuttuğu gibi müdüre götürmüş.Müdür:''Sen kim olduğunu sanıyorsun?''Ali:''Ben Tarzaaan...''Müdür Ali'nin kafasına bir tane vurmuş.Ali:''Do-re-mi-fa şişti kafaaa...'' öğretmen öğrenci fıkraları Icon_biggrin
</TD></TR>
<tr><td class=txtbottom></TD></TR></TABLE>

öğretmen birinci sınıftan içinde ''t'' harfi bulunan bir kelime söylemelerini istemiş.Kaldırdığı çocuk:''Şişe öğretmenim.Öğretmen:''Çocuğum,şişenin içinde ''t'' harfi yok ki!''Çocuk:''Var,öğretmenim.Tıpasında.''

|$eßoisT|
Admin
Admin
|$eßoisT|

öğretmen öğrenci fıkraları Empty
MesajKonu: Geri: öğretmen öğrenci fıkraları   öğretmen öğrenci fıkraları Icon_minitimePerş. Şub. 28, 2008 5:57 am

saol jnm çok süperr
https://gruphepsifunclub.yetkinforum.com

öğretmen öğrenci fıkraları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-