Gruphepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruphepsi Fan Club

En Eğlenceli GrupHepsi Fan

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

power turk müzik ödülleri!!!hEpSİ

5 posters
YazarMesaj
fenerli_96
Moderatör
Moderatör
fenerli_96

power turk müzik ödülleri!!!hEpSİ Empty
MesajKonu: power turk müzik ödülleri!!!hEpSİ   power turk müzik ödülleri!!!hEpSİ Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 10:50 am

Powertürk Müzik Ödülleri

MANGA

Powerturk’ün ilk ödül töreninde en iyi web sitesi dalinda bizim de aday olmamız mutluluk verici. İnternetin geliştiği bir dönemde bu dalda da bir kategori açılması çok önemli ve çok güzel bizim için. Çünkü bizim çok önem verdiğimiz bir şey web sitesi. Powertürk’e bize yer verdiği için teşekkür ediyoruz ve tüm organizasyonlarında başarılar diliyoruz…

MEYRA

Powertürk yine çok kaliteli bir organizasyona imza atıyor bence. Burada bulunan her sanatçı gibi ben de aday olmasam da çok heyecanlıyım. Bütün adaylar birbirinden değerli isimlerden oluşuyor. Bu tip organizasyonlar sanatçılar için çok önemli çünkü çalışmalarında hırslanmalarını sağlıyor. Umarım Powertürk her yıl ödül vermeye devam eder…

EFSUN

Biz Efsun olarak Powertürk müzik ödüllerini keyifle karşıladık. Umarız uzun yıllar devam eder. Böyle bir eksik var ve aslında gerçekten prestijli ve inandirici bir organizasyon olmadı bu zamana kadar. Umarız Powertürk bunu tamamlar ve seneye biz de adaylar arasında olup ödül alırız…

YÜKSEK SADAKAT

İlk defa verilen bir ödülün heyecanı var bu salondaki herkesde. Bugüne kadar çok ödül töreni yapıldı ama hiçbiri kurumsallaşamadı. Umarız Powertürk Müzik Ödülleri kurumsallaşır çünkü ödüller sanatçıların motivasyonunu arttırır. Biz burada olmaktan mutluyuz umarız seneye de adaylar arasında yerimizi alırız….

ŞEBNEM DÖNMEZ

Sayıları çok fazla olmadıı için müzik sektöründe böyle bir ödül töreni olması çok heyecan verici. Özellikle son yillarda müzik sektöründeki düşüş göz önünde bulundurulduğunda ayri bir önem taşıyor bu gece. Daha önce önce hep sunuculuk yaptım bu tarz gecelerde ilk kez ödül vereceğim için de ayrıca heyecanlıyım…

SEKSENDÖRT

Powertürk TV belli bir müzik tarzına ağırlık vermeden son derece güncel yayılım yapabilen, konser haberleri olsun, kulis programi olsun, 24 saat 1 star gibi özel programlar yapan bir kanal. Yayınları gibi ödül töreni düzenlemesi de bizler için ayrı bir önem taşıyor.

REDD

Öncelikle Powertürk’e ev sahipliğinden dolayı tebrik ediyoruz. Eminiz ki hakedenler ödülleri alacak…

BERTUĞ CEMİL

En iyi çikiş yapan klip dalında adayım ama burada olmamın sebebi Powertürk’ün ilk günden beri bana vermiş olduğu destek. Ödül alırsam benim için sürpriz olur ama bu ortamda bulunmak benim için çok daha önemli…

GECE YOLCULARI

Powertürk’ün ilk ödül töreninde aday olmaktan gurur duyuyoruz. İlk albümümüz çıktığından beri hep yanımızda oldu. Bu yüzden aday olmak bizler için ayrı bir önem taşıyor…

ÖZGÜN

İlki düzenlenen törende “En İyi Çıkış Yapan Video”da adayım. Bu kadar iyi bir kuruluşun ödül töreninde aday olmak benim için çok önemli. Power Group’a yayın hayatında başarılar diliyorum.

DEMİR DEMİRKAN

Normalde bir sürü ödül veriliyor ama bence bu törenin en önemli yanı internet üzerinden oylamaların yapılmış olması ve dinleyicilerin karar vermiş olması. Bugüne kadar bulunmuş olduğum en iyi organizasyonlardan biri. Teşekkürler Powertürk&,

HEPSİ

Powertürk Müzik Ödülleri bizim için çok önemli çünkü kaliteli ve güçlü bir müzik kanalı…Biz de gecede “İki Kelime” isimli parçamızı seslendireceğiz. Umarız herkes keyifli bir gece geçirir.

MURAT BOZ

Buraya davet edildiğim ve 2 dalda aday olduğum için çok mutluyum. Burada olmak benim için onur verici bir şey. Teşekkür ediyorum.

FUNDA ARAR

“En İyi Kadin” dalında adayım. Bu çok keyifli gece için herkese çok teşekkür ederim..[/b]

En son tarafından Ptsi Şub. 18, 2008 11:01 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ece
Moderatör
Moderatör
ece

MesajKonu: Geri: power turk müzik ödülleri!!!hEpSİ   power turk müzik ödülleri!!!hEpSİ Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 10:59 am

bilgilr için saol power turk müzik ödülleri!!!hEpSİ 887219
yoshym
Admin
Admin
yoshym

MesajKonu: Geri: power turk müzik ödülleri!!!hEpSİ   power turk müzik ödülleri!!!hEpSİ Icon_minitimeSalı Şub. 19, 2008 2:46 am

saoL cxnm
hepsimelis
Prenses
Prenses
hepsimelis

MesajKonu: Geri: power turk müzik ödülleri!!!hEpSİ   power turk müzik ödülleri!!!hEpSİ Icon_minitimeSalı Şub. 19, 2008 3:49 am

saoll kankacım Very Happy Very Happy
|$eßoisT|
Admin
Admin
|$eßoisT|

MesajKonu: Geri: power turk müzik ödülleri!!!hEpSİ   power turk müzik ödülleri!!!hEpSİ Icon_minitimeSalı Şub. 19, 2008 5:36 am

saol jnm
https://gruphepsifunclub.yetkinforum.com

power turk müzik ödülleri!!!hEpSİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-