Gruphepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruphepsi Fan Club

En Eğlenceli GrupHepsi Fan

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BAkıN taRKan ve KeRemCem hepSi HAKINNDA nE DEmiSLER?

2 posters
YazarMesaj
fenerli_96
Moderatör
Moderatör
fenerli_96

BAkıN taRKan ve KeRemCem hepSi HAKINNDA nE DEmiSLER? Empty
MesajKonu: BAkıN taRKan ve KeRemCem hepSi HAKINNDA nE DEmiSLER?   BAkıN taRKan ve KeRemCem hepSi HAKINNDA nE DEmiSLER? Icon_minitimeCuma Şub. 15, 2008 11:38 am

TARKAN
Paparazi: Tarkan bey sizce Türkiye'de iyi bir sanatçı olsun veya grup olsun size rakip çıkabilecek biri var mı size göre ?
Tarkan : Rakip aslında fazla yok bana göre ama Hepsi grubunu kendime rakip olarak görebiliyorum.
Paparazi : Siz Türkiye'de yok iken bazı sanatçılar,şarkıcılar Hepsi grubuna bazı olup olmadık şeyler söylediler bu konuya ne diyorsunuz ?
Tarkan : Bence onlar önce kendilerine baksınlar daha doğrusu eleştirenler Hepsi bence Türkiye'nin geleceği diye düşünüyorum onun için fazla kulak asmasınlar bizd bu yollardan geçtik nede olsa onlar 4 yılda çok sevildi daha doğrusu çıktıklarında banada iyi bir grup gibi gelmişti ilk başlardan ve dinledikçe onların şarkılarını baktım bana rakip olma ihtimalide çok var grubun ama umarım en iyi yerlere gelebilirler çünkü kızlar çok iyi her anlamda
Paparazieki bu yıl Eurovısıon şarkı yarışmasına kim gitmeli ?
Tarkan : Bu yıl Mor ve Ötesi grubun gitmesine bir yandan şaşırdım bir yandan üzüldüm Kenan geçen sene gittiğinde çok beğenmiştim onun performansını falan ama bu yıl keşke gitse dediğim Hepside şıklar arasında var ama internetten de okuduğuma göre Eurovısıon teklifini kabul etmemişler bence etselerde çok iyi sonuçlar alabilirdik
Paparazi: Peki Türkiye'de kendinize rakip gördüğünüz sanatçılar kim ya da kimler ?
Tarkan : Kenan Doğulu,Mustafa Sandal,Hepsi,Murat Boz,Sıla ben sadece bu şarkıcıları kendime rakip olarak görüyorum !

KEREMCEM
Soru: Kerem bey genelde Grup Hepsi ile aynı yerlerde çıkıyorsunuz bundan memnunmusunuz ?
Keremcem: Elbette onlarla çıkmaktan tabii memnunum
Soru : Peki hiç konuşmuşluğunz var mı ?
Keremcem : Evet konuşmuşluğumuz var elbette ne olsa aynı sahneleri paylaşıyoruz
Soru: Peki : Elinizde bir fırst olsa başka hangi sanatçılarla ya da gruplarla çıkmak istersiniz sahneye ?
Keremcem: Aslında Türkiye'de gerçekten çok başarılı sanatçılar var ama artık son dönemlerde her önüne gelen sanatçı oluyor buda sürekli sanat camiyasını kötüye götürüyor sorduğunuz soruyada şöyle cevap vereyim gruplarda : grup hepsi ile m.f.ö ile ya da duman ile çıkabilirim erkek sanatçılardan : kenan ile çıkmak isterim sonra murat falan olur bayanlardan : eylem çok iyi olur aslında sesi ile sahneyi büyüleyebilir diye düşünüyorum birde nil karaibrahimgil var
Soru : Peki Hepsi Grubunun mu daha çok hayranı var yoksa sizin mi ?
Keremcem: Bu soruyu sormanız biraz ilginçime gitti açıkcası tabii herkes kendi katekorisindede iyi ama o iyi bu iyi diye sınıflandırmamalıyız şimdi bence bana göre her ikimizde iyiyiz diye düşünüyorum
Soru : Peki Hepsi ile tartıştığınız konular hiç oldu mu ?
Keremcem: Hayır olmadı hepsi grubu çok cana yakın bir grup çok iyi anlaşıyoruz hatta birkere benim evime oturmuya bile gelmişlerdi o derece yani
Soru : Bir dahaki maxland projlerinde eğer siz yine burda olursanız Hepsi ile çıkmak istermisiniz ?
Keremcem: Evet isterim tabikide onlarla aynı sahneleri paylaşmak çok güzel onlarda zaten çıkarlarsa beni istiyorlarmış
Soru : Peki örneğin siz çıktınız ama hepsi çıkmadı burdan gider misiniz ?
Keremcem: Hayır gitmem sağlık olsun falan derim işime devm ederim çünkü bu sanat camiyasında herkesi beklersem ya da beklersek para kazanamayız
Soru: Peki bir dahaki röpörtajımızda birlikte olmak ister misiniz ?
Keremcem : Evet elbette
Soru: Burdan hayranlarınıza bir mesaj göndermek ister misiniz ?
Keremcem : Olabilir ; sizleri çok ama çok seviyorum bir dahaki maxland konserlerinde görüşmek üzere hoşçakalın

ALINTIDIR...
ece
Moderatör
Moderatör
ece

BAkıN taRKan ve KeRemCem hepSi HAKINNDA nE DEmiSLER? Empty
MesajKonu: Geri: BAkıN taRKan ve KeRemCem hepSi HAKINNDA nE DEmiSLER?   BAkıN taRKan ve KeRemCem hepSi HAKINNDA nE DEmiSLER? Icon_minitimeCuma Şub. 15, 2008 11:44 am

saol cnmm Very Happy

BAkıN taRKan ve KeRemCem hepSi HAKINNDA nE DEmiSLER?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 7 den 77 ye hepsi